סיני סטור

ברשתות החברתיות

  • fb
  • t
  • g+

03-6377002

03-6377012

03-6377013

03-6377011

03-6377015

03-6377001

דלפק ראשי

חשמל ואינסטלציה - אורן מלמד

אספקה טכנית  - אלי צגיר

מחלקת צבע  - רפאל שכטר

מרכז הזמנות  - חנוך ריגל

הנהלה

שירות לקוחות

  •  גולומב 32 תל אביב, Tel Aviv-Yafo, Israel

  • שירות לקוחות: 036377009

  • שעות פעילות

  • א'-ה' בין השעות 17:00 - 05:30 
    יום ו' בין השעות 13:00 -  06:00 (תל אביב)

  • בימי שישי אולם התצוגה בתל אביב סגור

בוחרים צבעים לביתבעקבות מהפכת העיצוב העוברת עלינו בשנים האחרונות רבים נעזרים במעצבים או באדריכלי פנים על מנת לשוות לביתם את המראה בסגנון המתאים להם בצורה מקצועית ואסתטית. עיצוב הבית מתחיל מתפיסת הסגנון הכללי הרצוי ויורד לכל פרטי הפרטים הקשורים בכך.  בחירת צבעים לבית הוא חלק חשוב ועיקרי מתכנון העיצוב וכיום ישנן אפשרויות אין ספור לקבלת כל גוון או טקסטורה שרוצים.

עיצוב הוא שילוב של כל הפרטים יחד

עיצוב בית הוא למעשה שילוב של כל האלמנטים השונים בבית לכדי קבלת סגנון רצוי. לא מספיק להחליט על רכישת פינת ישיבה או שטיח לסלון על מנת לעצב אותו, אלא שעל כל האלמנטים להתחבר אלה לאלה ליצירת המראה והתחושה הרצוייה בבית. כאשר מדברים על בחירת צבעים לבית מתכוונים לבחירת הצבעים של כל האלמנטים ולא רק לצבע הקירות או הדלתות. לפיכך יש לבחור את הצבעים לבית בכל הדברים הבאים:

·       צבעים לקירות הבית בפנים ובחוץ

·       צבעים לריהוט הבית – ריהוט מעץ, ממתכת, מגבס וכדומה

·       צבעים לדלתות הבית בפנים וכלפי חוץ

·       צבעים של השטיחים

·       צבעים של גופי התאורה

·       צבעים של הוילונות

·       צבעים של פריטי הדקורציה

·       וכדומה​

על כל אלה להשתלב באופן הרמוני לכדי יצירת הסגנון שנבחר לבית בצורה המרהיבה ביותר. אך אין ספק כי המרכיב הדומיננטי בכל חלל הם הקירות מהיותם השטח הגדול ביותר בחלל, ולכן לבחירת צבעים לקירות הבית חשיבות עליונה בתכנון עיצוב הבית.

בחירת צבעים לקירות הבית

מבחינה טכנית ישנם כיום צבעים באיכות מעולה כמו צבעי נירלט או צבעי טמבור שניתן לצבוע איתם גם את קירות פנים הבית וגם את קירות חוץ הבית באופן מקצועי שמחזיק מעמד לשנים ארוכות. כיום, בניגוד לעבר ניתן לקבל כל גוון צבע שרוצים על ידי ערבוב צבעי יסוד שונים במכונות מיוחדות וממוחשבות.

בבואכם לחנות הצבעים תוכלו לעיין בקטלוגים של גווני צבעים שאותם תוכלו לקבל במדויק לצרכים שלכם. צבעי נירלט וגם צבעי טמבור נחשבים לצבעים המובילים כיום בשוק זה ובאיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא כיום. הצבעים מגיעים לא רק בגוונים שונים, אלא גם במרקמים ובטקסטורות שונות לבחירתכם, לרבות צבעי עץ, צבעי קירות, צבעים למתכת ולמגוון חומרים נוספים. ובנוסף תוכלו לבחור גם מתוך מבחר של חומרי טיח ושליכט לקירות חיצוניים במגוון טקסטורות להשלמת המראה הרצוי של הבית.