גופי תאורה לבית

אור הוא מרכיב מכריע במצב הרוח שלנו. כתוצאה מכך, תאורה היא אלמנט מהותי ביותר בתכנון הבית. מעבר לתפקידה הפונקציונלי, היא משפיעה מאוד על נראות ועיצוב החדרים השונים. כאשר גופי התאורה נבחרים בחוכמה, הם יכולים לייצר אופי, אמירה ואווירה בחללים השונים.

בתהליך בחירת התאורה חשוב כמובן לשים לב גם לזווית הפרקטית-  לצרכים השונים, לשגרה ולהרגלים של בני הבית, למרכזי הפעילות בו וכו׳.

ישנם מספר סוגים של גופי תאורה: מנורות תלייה, צמודי תקרה, שקועי קיר, ספוטים ועוד.


קל מאוד להתבלבל לאור מבחר הקטגוריות, העיצובים ואינספור האפשרויות העומדות בפנינו, אך מומלץ להיצמד לצרכים האמיתיים הנובעים מחיי היומיום של הבית, ובראש ובראשונה לנתונים הטכניים הקיימים בו כגון שקעים ונקודות חשמל, או לחילופין לתכנן אותם בתבונה.

שימו לב גם להגיון הבסיסי שנובע ממהותם של חללי הבית השונים: על המטבח להיות מואר היטב, בדגש מיוחד ובטיחותי על משטחי העבודה. באזורים החברתיים יותר, בהם נהוג לארח- סלון, פינת אוכל- כדאי לדאוג לתאורה רכה ונעימה. קירות מסוימים המיועדים לפריטים עם ערך רגשי או ליצירות אמנות שחשובות לכם- יקבלו גם הם את הבמה הראויה להם על ידי תאורה מתאימה. 


חדרי ההורים והילדים-על פי האסתטיקה והצרכים הקיימים, בחדר של תלמיד למשל יושם דגש מיוחד על שולחן הכתיבה. בשירותים ובמקלחת- פונקציונליות בשילוב עם תאורה מעוצבת שתוסיף אלגנטיות ותיצור תחושת פינוק. 

לאחר שהעמקתם בהיבט השימושי והטכני של התאורה, זה הזמן לחלק הכיפי יותר: משחקי אור באזשורים השונים של הדירה, יצירת אסתטיקה לפי העדפותיכם- שפה עיצובית מודרנית, קלאסית, כפרית או אורבנית, הדגשה, ריכוך ועוד ועוד. זה השלב להיות יצירתיים, לחפש מקורות השראה ברחבי הרשת ולתור אחר רעיונות חדשים בכל מקום יפה שתימצאו בו: בתים, מלונות, מסעדות ואפילו במשרדים מעוצבים במיוחד שצדו את עיניכם. 

בסיני סטור תוכלו ליהנות ממחלקת תאורה עשירה, מגוונת ומעודכנת, וממבחר עצום של גופי תאורה מכל הסוגים, המוצעים לכם במחירי מבצע נוחים במיוחד. 
אצלנו תמצאו את הפתרונות המדויקים עבור כל מרחב בבית, החל מהמטבח ועד חדרי השינה. בליווי מושלם של יועצי המחלקה המקצועיים שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שתעשו את הבחירות הכי נכונות עבור ביתכם. 

סיני סטור

ברשתות החברתיות

  • fb
  • t
  • g+

03-6377002

03-6377012

03-6377011

03-6377015

03-6377001

054-3491500

050-5339367

דלפק ראשי

חשמל ואינסטלציה - אורן מלמד

מחלקת צבע  - שרון שמחון

מרכז הזמנות 

הנהלה

וואצאפ לשירות והזמנות

WEDI שירות והזמנות

שירות לקוחות

  •  גולומב 32 תל אביב, Tel Aviv-Yafo, Israel

  • שירות לקוחות: 036377009

  • שעות פעילות

  • א'-ה' בין השעות 1600 - 05:30 
    יום ו' בין השעות 12:00 -  06:00 (תל אביב)

  • **אולם התצוגה בתל אביב סגור עד להודעה חדשה